nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Ensyro SRL · Cluj-Napoca

#11686

Ansamblare produse de ventilat

Descriere:
- Posturile presupun efectuarea de operatiuni de ansamblare a unor produse de ventilatie si parti,  munca individuala si in echipa, ansamblele montate fiind de dimensiuni mici, ce nu presupun eforturi fizice.Instruirea  se realizeaza la locul de munca, operatiunile fiind simple.
Responsabilitati:
- Respectarea cerintelor de lucru conform instruirii.
- Utilizarea echipamentelor si materialelor asa cum a fost instruit.
Oferta :

- Un mediu de lucru curat si un climat placut.

- Munca intr-un colectiv dinamic si prietenos

- Un program de lucru avantajos, intr-un schimb (L-V, 06:00-14:30)
- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- Calificare la locul de munca
- Prime de performanta si de sarbatori
- Transport asigurat
- Analize gratuite la angajare

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis