нет отмеченных вакансий 0 отмеченных вакансий
Вход Регистрация
Вход
Пароль: Забыли пароль?
Закрыть
Регистрация
Пароль:
Вход
Закрыть
Напомнить пароль
Закрыть

Вход Закрыть

Global Work Specialist Limited · Великобритания - wolverhampton

#10506

Warehouse worker

Опыт работы
от 7 лет

Uk warehouse workers

Agentie britanica de recrutare angajeaza personal in depozite, pe teritoriul Angliei,UK, in zona West Midlands si imprejurimi, incepere imediata. Nu este necesara experienta in acest domeniu (intrucat se va face training complet la locul de munca).

CERINTE:

- Limba engleza la nivel mediu/conversational-obligatoriu;

- Dexteritate buna in manipularea obiectelor;

 -Disponibilitate pentru a lucra in ture,atat de zi cat si de noapte, incluzand si zile de weekend;

-Disponibilitate pentru a lucra ore suplimentare cand este nevoie, platite;

-O buna atentie la detaliu.

RESPONSABILITATI:

-Localizarea si identificarea produselor pe raft, transportarea lor spre zonele de impachetarea si asamblare a comenzilor – PICKING;

-Impachetarea comenzilor – PACKING;

-Primire/expediere bunuri – GOODS IN/OUT - DESPATCH .

BENEFICII:

-Salariul de baza este de £7.20 – 9.42/ora;

- Salariul poate varia in functie de performanta, bonusuri, ore si ture;

-Se ofera asistenta in vederea obtinerii National Inssurance Number si deschidere cont bancar.

  POZITIILE SUNT DISPONIBILE IMEDIAT.

Закрыть [x] Отправить резюме
Данный аккаунт используется работодателем
У вас нет ни одного резюме.
Выбрать файл резюме

Ваше резюме отправлено