nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Global Work Specialist Limited · Marea Britanie - wolverhampton

#10506

Warehouse worker

Experienţa
de la 7 ani

Uk warehouse workers

Agentie britanica de recrutare angajeaza personal in depozite, pe teritoriul Angliei,UK, in zona West Midlands si imprejurimi, incepere imediata. Nu este necesara experienta in acest domeniu (intrucat se va face training complet la locul de munca).

CERINTE:

- Limba engleza la nivel mediu/conversational-obligatoriu;

- Dexteritate buna in manipularea obiectelor;

 -Disponibilitate pentru a lucra in ture,atat de zi cat si de noapte, incluzand si zile de weekend;

-Disponibilitate pentru a lucra ore suplimentare cand este nevoie, platite;

-O buna atentie la detaliu.

RESPONSABILITATI:

-Localizarea si identificarea produselor pe raft, transportarea lor spre zonele de impachetarea si asamblare a comenzilor – PICKING;

-Impachetarea comenzilor – PACKING;

-Primire/expediere bunuri – GOODS IN/OUT - DESPATCH .

BENEFICII:

-Salariul de baza este de £7.20 – 9.42/ora;

- Salariul poate varia in functie de performanta, bonusuri, ore si ture;

-Se ofera asistenta in vederea obtinerii National Inssurance Number si deschidere cont bancar.

  POZITIILE SUNT DISPONIBILE IMEDIAT.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis