no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Studio Moderna · Bucuresti

#10395

Agent call center bucuresti si targu mures - castiga o vacanta de 500 euro

Salary: 500 EUR

Studio Moderna te trimite in vacanta!

Angajeaza-te in echipa noastra pe postul de Agent Call Center/Operator Telemarketing in perioada 23 mai 2016 – 31 August 2016 si poti castiga o excursie in valoare de 500 Euro! Destinatia ti-o alegi chiar tu!

Mai multe detalii gasesti pe https://www.facebook.com/StudioModerna.Ro

Ce trebuie să faci?

Trimite-ne CV-ul tau la adresa hr.ro@studio-moderna.com sau aplica aici

Cauţi un loc de muncă în care să te dezvolţi şi să te afirmi?
Îţi doreşti să lucrezi într-o companie cu oportunităţi reale de avansare?
Vrei să înveţi de la persoane de succes şi cu o vastă experienţă? Îţi doreşti un program flexibil?
Vrei să dobândeşti competenţe în vânzări?
Eşti o persoană comunicativă şi ambiţioasă?

Descrierea jobului

Ce îţi oferim?

Un mediu de lucru stabil, prietenos, dar şi competitiv - unde te poţi afirma!
Posibilităţi reale de a avansa în cadrul companiei, atât pe plan local cât şi internaţional.
Program de lucru flexibil: part-time sau full-time
Servicii medicale asigurate
Pachet salarial atractiv (salariu fix +bonuri de masă)
Pachete de Bonusuri salariale în funcţie de performanţă.
Cursuri şi traininguri de dezvoltare personală şi profesională.
Activităţi de teambuilding şi recreere în afara locului de muncă

Daca esti din Ploiesti si si te regasesti printre cerintele de mai sus, avem exact ce-ti trebuie! Aplica pentru pozitia de Agent Call-Center si beneficiezi de transport zilnic din Ploiesti-Gara de Sud la sediul central din Bucuresti.

Te asteptam in echipa Studio Moderna!

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent