no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#11646

Agent vanzari

Recrutăm Agent Vânzări pentru clientul nostru, o firmă dedicată și angajată oferirii clienților servicii, produse profesionale și educație continuă în domeniul medical și estetic.

RESPONSABILITĂȚI:

- identifică și contactează clienții corespunzători specificului produselor și a sistemului de lucru;

- se ocupă de actualizarea bazei de date din teritoriul alocat precum și de dezvoltarea portofoliului de clienți;

- urmărește nivelul general de satisfacție a clienților;

- colectează și sintetizează informațiile despre piață și realizează bugetul de vânzări;

CERINȚE:

- reprezintă un avantaj licența în cosmetică sau calificarea în medicină;

- bune abilități de comunicare și negociere dar și aptitudini organizatorice;

- știe limba maghiară;

- cunoașterea limbii engleze constituie un atu;

- are spirit de echipă, atitudine pro-activă și flexibilitate;

- are mașină și permis de conducere;

- un alt avantaj îl reprezintă experiența în domeniu;

BENEFICII:

- pachet salarial atractiv;

Dacă ești motivat, perseverent, deschis și sociabil, așteptăm să aplici acum sau să ne trimiți CV-ul tău pe una din adresele de pe site-ul nostru cu titlul AGENT DE VÂNZĂRI.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent