no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#11837

Agent vanzari

RESPONSABILITATI:
- identifica si contacteaza clientii corespunzatori specificului produselor si a sistemului de lucru;
- se ocupa de actualizarea bazei de date din teritoriul alocat precum si de dezvoltarea portofoliului de clienti;
- urmareste nivelul general de satisfactie a clientilor;
- colecteaza si sintetizeaza informatiile despre piata si realizeaza bugetul de vanzari;
- reprezentant pentru judetele Cluj Napoca, Zalau, Bistrita, Alba si Maramures;

CERINTE:

- vorbeste limba maghiara;
- reprezinta un avantaj licenta in cosmetica sau calificarea in medicina;
- bune abilitati de comunicare si negociere dar si aptitudini organizatorice;
- cunoasterea limbii engleze constituie un atu;
- are spirit de echipa, atitudine pro-activa si flexibilitate;
- are masina si permis de conducere;
- un alt avantaj il reprezinta experienta in domeniu;

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv;

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numerele de telefon 0770152239 sau ne puteti trimite CV-ul dumneavoastra la adresa laura@ams-hr.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent