no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#11681

Arhitectura / constructii / amenajari mentenanta / instalatii

Responsabilitati

-Executa si/sau monteaza in locurile de montaj elementele de suport necesare montarii si fixarii conductelor si instalatiilor
- Executa trecerile pentru accesul conductelor respectand normele de securitate si rezistenta a constructiilor
- Executa montarea instalatiilor si subansamblelor, conform indicatiilor date de seful nemijlocit si specificatiilor cuprinse in cartile si instructiunile tehnice sau documentatiile de executie
- Realizeaza legaturile la conductele de distributie a apei
- Executa probele si reglajele necesare pentru punerea in functiune a instalatiilor
- Pregateste, verifica si pune in functiune instalatiile

Cerinte

- Permis de conducere, cat.B (reprezinta avantaj)
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca.
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- Capacitate de a respecta termene limita de efectuare a lucrarii.
- Atentie asupra detaliilor
- Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- Aptitudini de comunicare
- Aptitudini de calcul
- Aptitudinea de a lucra cu documente

Descrierea firmei

Voltech face parte dintr-un grup de companii care ofera solutii profesioniste de inalta calitate in domeniul energiei alternative ”regenerabile”-sisteme fotovoltaice, sisteme solare pentru apa calda menajera, turbine eoliene,iluminat cu Led- si solutii in domeniul instalatiilor industriale de incalzire- racire a apei si stingerea incendiilor.
Care este experienta noastra?

Voltech -Panouri Solare
Am implementat peste 1500 de sisteme termo solare-panouri solare- la persoane fizice si agentii economici din toate judetele tarii,si am reusit sa le aducem intotdeauna un plus valoare activitatii economice desfasurate sau spatiului locativ. Ne-am implicat activ in promovarea si implementarea Programul Casa Verde pentru clientii nostri din 5 judete.

Voltech Fotovoltaic
Am implementat sisteme fotovoltaice in toate judetele tarii incepand de la solutii pentru iluminat si alimentat consumatorii casnici pana la alimentarea integrala a consumului de energie electrica pentru agentii economici.
Munca noastra nu s-a limitat doar la atat, ci am cautat sa oferim si solutii la cheie si in domeniul injectie in retea, a parcurilor fotovoltaice, si ne mandrim cu realizari noastre din acest moment.

Voltech Eolian
Am reusit sa tragem o linie clara fata de competitorii nostri si sa recomandam clientii nostri , ajutandu-ne de datele si masuratorile zonale, solutii care implica generatoare eoliene doar acolo unde se merita din punct de vedere al productiei corelat cu nevoia de consum.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent