no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#10113

Asistent manager

Responsabilitati:

  • Ofera suport top managementului companiei in procesarea datelor despre procesele de vanzare, despre clienti, piata si competitie, intocmirea de rapoarte;
  • Ofera suport Managerului General pentru activitati specifice administrative;
  • Constituie o interfata de comunicare pentru interactiunile cu celelalte departamente, cat si cu clientii;
  • Asigura managementul arhivarii documentelor si al fluxului documentatiei comerciale;
  • Este responsabil(a) de desfasurarea activitatilor din cadrul IT Test Center-ul, companiei noastre.

Cerinte:

  • studii superioare finalizate;
  • cunostinte avansate de operare PC si de utilizare a pachetului Office;
  • experienta profesionala in activitati administrative constituie avantaj;
  • atitudine consultativa si usurinta in comunicare;
  • cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
  • atentie la detalii si capacitate de analiza si sinteza, pentru realizarea de rapoarte;
  • sa se incadreze si sa respecte termenele sarcinilor, si sa aiba capacitatea de a gestiona mai multe activitati in paralel.

Oferim:

  • Team-building-uri si activitati de echipa.
  • Un pachet salarial pe masura performantei;
  • Posibilitati reale de avansare in cadrul companiei;
  • Un mediu de lucru placut, orientat pe cunoastere si perfectionare.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent