no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Aneva Hr · Cluj-Napoca

#11907

Asistent relatii cu publicul

Responsabilitati :

- Identificarea si atragerea de noi clienti
- Mentinerea legaturii cu clientii si participarea la toate intalnirile cu acesta
- Intelegerea nevoilor fiecarui client si ofertarea acestuia
- Mentinerea relatiei profesionale cu toti membrii firmei
- Promovarea imaginii firmei prin atitudine

Cerinte

Daca ai bune abilitati de comunicare si prezentare, de organizare si planificare, simtul raspunderii si esti o persoana perseverenta, noi iti putem oferi oportunitatea de a lucra intr-un mediul profesionist, tanar si dinamic.

Cerinte :
- Cunostiinte de operare pe calculator
- Spirit de echipa
- Simtul raspunderii
- Studii finalizate sau in curs de finalizare
- Experienta in vanzari constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent