no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#12080

Bucatar zona turistica padis

Work experience
from 10 years

RESPONSABILITATI:

  • Pregatirea micului dejun si a cinei;
  • Alte activitati specifice bucatariei;

CERINTE:

  • NU este necesara experienta - reprezinta doar un avantaj;
  • Persoana responsabila, harnica si muncitoare;
  • Bune abilitati de pregatire a hranei - preparate specifice romanesti;

BENEFICII:

  • pachet salarial atractiv:
  • Se asigura cazare si masa gratuit;

AMS Human Resources este o companie specializata in recrutare, selectare si evaluare de personal, cu peste 10 ani experienta. Clientul nostru este o cabana din zona turistica Padis. Daca esti o persoana pasionata de bucatarie si ai abilitatile necesare acestui domeniu, asteptam sa aplici acum!

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent