no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Job4life · Brasov · Bucuresti · Cluj-Napoca · Sibiu

#11733

Cameriste - vase de croaziera

Salary: 650 EUR

JOB4LIFE recruteaza cameriste ce cunosc limba engleza/germana si vor sa lucreze pe VASE DE CROAZIERA pe raurile si fluviile din Europa.
Posibilitatea sustinerii unui interviu direct cu angajatorul pe data de 7 decembrie 2017.

Oferta salariala: incepe de la 650 euro net/luna + tips (700-800 euro) garantat prin contract.
Salariul variaza si in functie de experienta si limba.

Beneficii:
Toate facilitatile ( cazare, 3 mese / zi, transport, asigurare medicala ) sunt oferite gratuit de catre angajator.
Concediu de odihna platit.

Cerinte:
Limba engleza/germana la un nivel conversational
Cazier judiciar curat;
Clinic sanatos;
Nu sunt necesare cursuri IMO;

Responsabilitati:
Conform fisei postului;
Seriozitate;

NU PERCEPEM TAXE/COMISIOANE DE LA CANDIDATI!

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent

Jobs Romania © HeadHunter SRL 2007 - 2024 | munca.com