no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#10358

Consilier credite

Ne marim echipa! Cautam persoane dornice sa aiba un loc de munca stabil, interesate sa lucreze in domeniul serviciilor financiare.

Responsabilitati:
Atrage clientii, promoveaza si vinde produsele companiei in punctele de creditare din cadrul locatiilor partenerilor nostri si intocmeste dosarele de credit.
Desfasoara activitati de consiliere si fidelizare a clientilor.
Redacteaza rapoarte de activitate.

Cerinte :

Abilitati comerciale (dinamism, comunicare, persuasiune, negociere si orientare catre client).
Disponibilitate la program in ture si lucru in weekend.
Spirit de echipa.
Profesionalism si responsabilitate.
Operare PC la un nivel mediu.

Beneficii:
Training.
Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri performanta.
Contract pe perioada nedeterminata.
Posibilitati de dezvoltare profesionala.
Activitate intr-o echipa dinamica si tanara.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent