no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#9956

Consultant vânzări

Responsabilitati:

• Să comunici la telefon, însă nu oricum, ci cu scopul de a promova, a convinge și a vinde produse și servicii;
• Să propui oferte adaptate pe nevoile clienților, pentru a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie;
• Să oferi informații relevante și corecte despre produsele și serviciile promovate;
• Să gestionezi și să rezolvi solicitările primite de la clienți;
• Să te asiguri că ai clienți mulțumiți, să urmărești în tot ce faci atât calitatea, cât și realizarea target-ului stabilit.
Ce îți oferim
• Training profesional specializat;
• Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
• Program de lucru flexibil;
• Salariu fix și bonus pentru performanță;
• Clienți renumiți și proiecte frumoase;
• Teambuilding-uri periodice, concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa.

Cerintele postului:

• Să îți placă să vorbești și să comunici cu lejeritate cu ceilalți;
• Să ai cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online;
• Să fii orientat către client, să fii sensibil la nevoile sale și atent la detalii;
• Să îți dorești să înveți neîncetat lucruri noi;
• Să ai spirit de echipă;
• Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
• Să îți dorești să faci lucrurile să se întâmple;
• Să privești proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare;
• Dacă, în plus față de cele de mai sus, mai ai și experiență în vânzări (un avantaj, dar nu un criteriu obligatoriu), ești candidatul ideal și te așteptăm să ne cunoaștem.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent