no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#1498

Dulgheri/ fierari betonisti

Cerinte:

- experienta profesionala minim 3 ani

- limba engleza la nivel incepator spre mediu

- cunoastere plan de executie a lucrarii

-Limbă străină: Engleză: Începător; Permis de conducere: categoria B: Minim 1 an;

Beneficii:

- cazare si transport asigurat

- asigurare medicala

- diurna

Responsabilitatile principale sunt:

- lucrari pregatitoare si de sortare a otel-betonului,

- executarea lucrarilor de rabit, inclusiv de rabit de forme speciale, cu caracter arhitectural,

- fasonarea si montarea armaturilor la elemente pretensionate,

- lucrari de asamblare si de montare a armaturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple,

- lucrari de fasonare a barelor de otel - beton,

- lucrari de montare rabit la elementele simple de constructii,

- montarea armaturilor in elemente de rezistenta din beton

- montarea armaturilor in elemente de rezistenta speciale, complicate si de forma circulara.

Cerinte:

-Limbă străină: Engleză: Începător; Permis de conducere: categoria B: Minim 1 an.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent