no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#13183

Electrician

Salary: 13 RON per hour

Recrutam pentru clientul nostru, companie ce furnizeaza echipamente ce cuprind roboti de asamblare si automatizari pentru caroserii pentru marile companii producatoare de masini, Electricieni!

Responsabilitati:
- asamblarea de dulapuri electrice;
- folosirea aparatelor de masurare si control;
- montarea/echiparea/revizuirea/intretinerea electrica a instalatiilor si dispozitivelor utilizate.

Cerinte:
- studii medii / scoala profesionala sau cursuri de calificare care sa ateste pregatirea in domeniu;
-Cunoasterea si citirea desenelor electrice simple si de complexitatea medie ;
-Cunoasterea notiunilor elementare si generale de electrotehnica si pneumatica.

EXISTA SI POSIBILITATEA DE A ANGAJA PERSOANE FARA CALIFICARE, DAR CARE SA ISI DOREASCA SA LUCREZE IN ACEST DOMENIU SI SA INVETE REPEDE!

Beneficii:
- Bonuri 13 lei
- Transport
- Ore suplimentare platite dublu
- Asigurare medicala angajat si familie
- Decontare ochelar
- Consultatii oftalmologice (discounturi consultatii si achizitii)
- Premiu trimestrial de performanță conform contractului colectiv de muncă comau
- Premiu anual de performanță conform contractului colectiv de muncă comau
- Abonament 7card gratuit sala sport angajat ;
- Reducere la restaurante
- Reducere la film/bowling/biliard.

Daca sunteti interesati de acest post si pasionati de acest domeniu, nu ezitati sa ne contactati la numarul 0787325525 sau la adresa: denisa@ams-hr.ro!

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent