no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#12085

Electrician intretinere

Work experience
from 10 years

RESPONSABILITATI:

  • Asambleaza, instaleaza, testeaza si intretine cablurile, echipamentele, aparatele, dispozitivele si amenajarile electrice si electronice, utilizand instrumende manuale si mecanice;
  • Diagnosticheaza sistemele, aparatele si componentele defecte, cu ajutorul echipamentelor de testare si a sculelor manuale, pentru a localiza cauzele unei defectiuni si a corecta problema;
  • Inspecteaza sistemele electrice, echipamentele si compomentele pentru identificarea pericolelor, defectelor si a necesitatii de reglare sau reparatie, si pentru asigurarea conformitatii cu codurile;
  • Consiliaza conducerea in ceea ce priveste potentialul de risc in cazul continuarii operarii echipamentelor;
  • Testeaza sistemele electrice si continuitatea circuitelor din reteaua electrica, echipamentele si amenajarile electrice, utilizand dispozitive de testare precum ohmmetre, voltmetre si osciloscoape, pentru a asigura compatibilitatea si siguranta sistemului;

BENEFICII:

     - pachet salarial atractiv, cu posibilitati de crestere in functie de performanta, motivatie, stabilitate si punctualitate;

AMS Human Resources este una din principalele firme de recrutare din Oradea, cu peste 10 ani experienta. Clientul nostru este un important producator local de piese si repere pentru industria de automobile, aflat in plina dezvoltare. Daca esti constiincios, motivat si de incredere, te asteptam sa aplici acum!

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent