no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#13086

Electrician intretinere

Salary: 15 RON per hour

Un important producator local de piese si repere pentru industria de automobile este in cautare de Electricieni Intretinere.

Care sunt responsabilitatile?

- Asambleaza, instaleaza, testeaza si intretine cablurile, echipamentele, aparatele, dispozitivele si amenajarile electrice si electronice, utilizand instrumente manuale si mecanice;

- Diagnosticheaza sistemele, aparatele si componentele defecte, cu ajutorul echipamentelor de testare si a sculelor manuale, pentru a localiza cauzele unei defectiuni si a corecta problema;

- Inspecteaza sistemele electrice, echipamentele si compomentele pentru identificarea pericolelor, defectelor si a necesitatii de reglare sau reparatie, si pentru asigurarea conformitatii cu codurile;

- Consiliaza conducerea in ceea ce priveste potentialul de risc in cazul continuarii operarii echipamentelor;

- Testeaza sistemele electrice si continuitatea circuitelor din reteaua electrica, echipamentele si amenajarile electrice, utilizand dispozitive de testare precum ohmmetre, voltmetre si osciloscoape, pentru a asigura compatibilitatea si siguranta sistemului.

Care sunt asteptarile noastre?

- Experienta minima;

- Persoana responsabila, organizata si motivata;

- Atentie la detalii.

Care sunt beneficiile?

- Salariu motivant;

- Un bon/zi in valoare de 15 lei;

- Bonus de prezenta de 100 de lei;

- Decontarea transport (70 de lei);

- O masa calda pe zi.

Va considerati potrivit pentru acest post? Atunci este momentul sa ne contactati la numarul de telefon 0787325524 sau la adresa denisa@ams-hr.ro

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent