no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#11792

Inginer electronist automatist

RESPONSABILITATI:
- proiectare schema electrica in E-PLAN;
- realizare de liste de comert pe baza proiectului;
- realizarea de software in STEP 7 si/sau C/C++, TIA Portal;
- punerea in functiune a echipamentelor la client;
- pe baza unui proces de productie se realizeaza un concept de realizare electrica/software a unui echipament;

CERINTE:
- abilitatea de a lucra in E-PLAN, STEP 7 si/sau C/C++, TIA Portal;
- cunoasterea limbii engleze;
- studii superioare cu profil electronica/automatizari/electrotehnica;
- cunostinte de electrica si electronica;
- cunostinte in domeniul PLC-urilor;
- cunostinte in programare C/C++ sau alte limbaje de programare la nivel inalt;

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere in functie de experienta si cunostinte;

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon 0772239431 sau ne puteti trimite CV-ul dumneavoastra la adresa teodora@ams-hr.ro

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent