no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

JOB4LIFE · Alba Iulia

#11500

Instalatori olanda

Salary: 450 - 500 EUR

Work experience
from 3 years

Job4life recruteaza personal calificat pentru pozitia de Instalatori si Sprinklefitteri in domeniul constructiilor.

Data de start: asap

Cerinte:

- se accepta candidati care pot lucra individual dar si echipe a cate doua persoane;

- cunoasterea limbii engleza sau germana la nivel mediu/conversational ( cel putin o persoana din echipa )

- 3+ ani experienta in domeniu, pe o pozitie similara

- disponibilitate de deplasare cu auto personal (o masina/echipa)

- VCA - se poate obtine in Olanda

Responsabilitati:

- cunoasterea si interpretarea planurilor si desenelor tehnice

- precizie in lucrari

- respectarea normelor de lucru

- asamblarea si instalarea echipamentelor in conformitate cu cerintele

Se va lucra pe diverse santiere la cladiri industriale, complexe rezidentiale.

Oferta de munca:

- salariul platit saptamanal - 450 - 500 eur net

- asigurare medicala si cazarea oferite si platite de angajator ( nu se retin din salariu )

- contract de munca semnat si declarat in Olanda.

Pentru informatii suplimentare va stam cu placere la dispozitie la numarul de telefon 0740 644 175 sau pe email la office@job4life.ro.

AGENTIA NOASTRA NU PERCEPE NICIUN COMISION SAU TAXA DE LA CANDIDATI!!!

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent