no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Locuri de munca sigure si rapide Alexandru · Brasov · Bucuresti · Cluj-Napoca · Sibiu

#10343

Lucrator depozit anglia

PLECARI SIGURE SI RAPIDE!PLECARI SAPTAMÂNALE! ENGLEZA NIVEL MEDIU OBLIGATORIU!
Locuri limitate
Locuri de munca disponibile saptamanal.
DESCRIERE:
Selectam urgent candidati pentru compani mari din Marea Britanie pentru a munci in depozite. Locurile sunt limitate, plecarile sunt foarte rapide, iar candidatii nu trebuie decat sa cunoasca limba engleza la nivel mediu si sa fie dornici de munca.
Responsabilitatile muncitorilor:
- manipularea marfurilor din depozit
- selectarea si pregatirea produselor pentru livrare
- sa inteleaga si sa indeplineasca indatoririle cerute de supervizor
-sa respecte normele de protectie a muncii stabilite in urma pregatirii specifice din cadrul depozitului.
CERINTE JOB:
- nu este necesara niciun fel de experienta,pentru ca se ofera pregatire inainte de inceperea muncii
- nu este necesara niciun fel de calificare
- se cer cunostiinte de limba engleza nivel mediu
- fire sociabila si dorinta de autodepasire
SE OFERA:
Salariul: 7.20£/ora
Cazare
Datorita experientei de pe piata muncii din Anglia, avem posibilitatea de a va pune in contact cu colaboratorii nostri, care va pot oferi cazarea optima pentru locul de munca pentru care ati fost ales.
Selectia se va face in baza unui test de limba engleza efectuat prin telefon direct de catre un operator.

Pentru informatii lasati nr de telefon sau sunati la nr de telefon : 0799697577 de L-V intre 9-17.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent