no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

ADVANS K SRL · Bucuresti

#16270

Mecanic

Salary: 800 EUR

România, București

Invităm mecanicii la proiectul kicksharing

 Condiții

  • Formare
  • Programul de lucru Shift
  • Înregistrarea temporară este posibilă: acord de servicii, contract, GPH.

-Cerințe

  • Experiență de lucru în repararea electricienilor, mecanicilor, lăcătușilor

Responsabilități

  • Diagnosticarea scuterelor electrice
  • Efectuarea reparației modulare a scuterelor electrice

Proiectul nostru este un mod modern și convenabil de transport: închiriați un scuter prin aplicație și mergeți acolo unde trebuie.

Toate procesele noastre sunt organizate astfel încât munca să se desfășoare eficient, angajatul este interesat, iar acumularea plății este clară și transparentă, iar suma pe lună este substanțială. Cu un anumit efort, venitul șoferului nostru de expediție depășește cu ușurință rata medie a pieței.

Acum intenționăm să explorăm și alte țări.

Pentru toate întrebările:

+79282553795-Daria (whats app, telegram )

Приглашаем МЕХАНИКОВ? в проект кикшеринга

⚙️УСЛОВИЯ?

? Оплата 800 EUR/ мес

?Обучение

?Рабочий график сменный

?Возможно временное оформление: договор услуг, подряда, ГПХ.

⚙️ТРЕБОВАНИЯ?

?Опыт работы по ремонту электрики, механики, слесарки

⚙️ОБЯЗАННОСТИ?

?Диагностика электросамокатов

?Проведение модульного ремонта электросамокатов

Наш проект-это современный и удобный способ транспортировки: возьмите скутер через приложение и отправляйтесь туда, куда вам нужно.

Все наши процессы организованы таким образом, чтобы работа выполнялась эффективно, работник был заинтересован; накопление платежа является ясным и прозрачным, а сумма в месяц существенна.

Теперь мы планируем исследовать другие страны.

По всем вопросам:

? +79282553795- Дарья (whats app, telegram)

dashakolomoets1503@list.ru

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent