no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#13244

Mecanic auto

Work experience
from 3 years

Angajam Mecanic cu experienta in repararea si intretinirea camioanelor Volvo Trucks si Mercedes-Benz pentru sediile companiei noastre din Piacenza si Montoro (Italia).

Cerinte:
- Experienta de minimum 3 ani in domeniu cu autocamioane Volvo si Mercedes;
- Diploma care sa ateste absolvirea unor cursuri de calificare (liceu cu profil mecanic etc);
- Cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica si diagnoza;
- Permis auto cat B;

Responsabilitati:
- Intretinerea, repararea si efectuarea inspectiilor camioanelor Volvo / Mercedes si a semiremorcilor Krone / Schimtz;
- Intretinerea si repararea sistemelor pneumatice, electrice si hidraulice precum si alte sisteme;

Beneficii:
- Pachet salarial motivant, in functie de experienta;
- Cazare asigurata si gratuita;
- Transport asigurat si gratuit;
- Echipament de lucru asigurat;
- Posibilitatea de relocare in una dintre locatiile disponibile;

Pentru mai multe detalii nu ezita sa ne contatezi la numarul de telefon: 0732 120 297.

De asemenea, asteptam cv-ul tau la adresa de email r.maracineanu@tnlogistika.ro.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent