no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

WEEGREE · Belgium - Nivelles

#10231

Montator sisteme de ventilare si climatizare

Work experience
from 5 years

Descrierea postului:

·         Montare, reparare, intretinere instalatii sisteme de ventilare (90%) si climatizare in apartamente.

·         Montare izolatii pentru canalele de ventilare.

·         Montare tevi/canale pentru sistemele HVAC.

·         Forarea gaurilor in beton pentru instalatiile sistemului HVAC.

·         Montare amortizoare acustice si supape de incendiu sub instalatia sistemului de ventilare.

·         Operarea masinilor de gaurit cu diamant si polizoarelor unghiulare.

Cerinţe:

·         Experienta: minim 5 ani experienta de munca pe un post similar.

·         Cunoașterea la nivel comunicativ a limbii franceze.

·         Abilitatea de a citi desene tehnice si planuri HVAC.

·         Abilitatea de a opera masinile de gaurit cu diamant.

·         Masina personala este un atuu.

·         Independenta, acuratețe si constiinciozitate la locul de lucru.

·         Disponibilitate pentru lucru pe o perioada lunga de timp.

Va oferim:

·         Salariu atractiv.

·         Apartament gratuit, complet echipat.

·         Asigurare garantata.

·         Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.

·         Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului.

·         Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.

·         Haine de lucru si echipament pentru muncă

Informații suplimentare:

Data inceperii: cat mai curand posibil!

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent