no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

AGS · Bucuresti

#7927

Operator amanet

CERINTE:

- Studii medii / superioare;
- Cunostinte minime de operare PC si utilizare a internetului;
- Punctualitate, rigurozitate , amabilitate
- Profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Personalitate prietenoasa si dornica de a veni in intampinarea nevoilor clientilor;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Atentie la detalii;

- Nu este necesară experienţa , se asigură pregătire pentru postul ocupat;

RESPONSABILITATI :

- interactiunea cu clientii;

- verificarea si evaluarea garantiilor - obiecte/bijuterii din aur

- intocmirea documentatiei pentru acordarea imprumuturilor;
- efectuarea platilor si a incasarilor;

BENEFICII:

- activarea într-o companie de succes , stabila pe piata;
- siguranța locului de muncă:
- munca alături de un personal calificat;
- posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională;

- training de initiere in domeniul amanetului (costuri totale suportate de catre companie)
- aprecierea şi recunoaşterea performanţelor pe plan profesional;
- salariul peste medie ;

- bonuri de masa

- comisioane .

Persoanele interesate pot trimite Cv la adresa : florian.barbu@casa-amanet.com

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent