no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Gi Group · Constanta

#10311

Operator call center pentru constanta

Candidatul ideal

Angajam vorbitori de limba italiana!
Vrei sa ai un job dinamic si sa iti petreci vara la Constanta?
Vino, sa lucrezi cu noi!
Daca vorbesti limba italiana si sti sa folosesti un calculator, esti candidatul perfect pentru postul de Operator call center.
Te poti muta la Constanta din orice colt al tarii!

Profilul candidatului:
- nu este neaparat necesara experienta in call center
- trebuie sa poti comunica foarte bine in limba italiana
- cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office)
- punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva
- disponibilitate de lucru in ture

Descrierea jobului

Se ofera:
- suport financiar pentru cazare
- program de lucru flexibil
- pachet salarial competitiv
- training la locul de munca
-mediu de lucru tanar si competitiv, cu reale oportunitati de promovare

Responsabilitati principale:
- efectuarea/primirea/gestionarea de apeluri/asistenta telefonica
- inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente
- identificarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare a situatiilor clientilor

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent