no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#10282

Operator cnc

Recrutam Operator CNC pentru clientul nostru din Cluj-Napoca.

Responsabilitati:

- operarea masinilor unelte CNC pentru unicate, serii mici si serii mari in functie de cerintele clientului;
- intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC;
- aprovizionarea locului de munca cu materialele si semifabricatele necesare;
- studierea documentatiei de executie si reglarea statica a utilajului;
- operarea masinilor cu comanda numerica (Mazak 200 si 300);
- urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate;
- prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice;
- utilizarea dispozitive de măsură pentru controlarea pieselor finite;
- asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca.

Cerinte:

- studii medii;
- experienta in operarea pe masini cu comanda numerica (aschiere, frezare);
- cunostiinte tehnice – simboluri si desene tehnice (citire si interpretare);
- capacitatea de a lucra independent.

Beneficii:

- salarizare personalizata conform experientelor;
- tichete de masa;
- transport asigurat;
- bonus semestrial pentru concedii, sarbatori.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent