no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

MPS Solutions · Bucuresti

#9661

Operatori call center limba italiana

Salary: 1400 RON

Candidatul ideal

Cerinte:
-limba italiana la nivel conversational;
-cunostinte minime de calculator;
-studii: liceu/scoala profesionala;
-abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

Angajam persoane cunoscatoare de limba italiana pentru postul de Operator Call Center
Sediul firmei langa statia de metrou Grozavesti.

Beneficii:
-mediu de lucru placut;
-salariu fix 1400 lei + bonuri de masa + bonusuri in functie de performante;
-program full time/part time

Descrierea companiei

MPS Solutions SRL a fost inființatain 2013 ca furnizor de soluții E2E pentru societațile din cadrul Call Center de tehnici variate cat si de Customer Care.

Prezent in diferitele domenii de servicii pentru comunicare in societate, MPS Solutions reprezinta o brain and body rental company, adicao societate capabilasaasigure resurse umane pentru diferitele activitați ale comunicarii societații.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent