no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#12078

Preparator cafenea

Work experience
from 10 years

RESPONSABILITATI:

  • Prepararea sandwich-urilor, smoothie-urilor, milkshake-urilor și fresh-urilor;
  • Debaraseaza si asigura curatenia in bucatarie;
  • Face prelucrarile preliminare gatitului;

CERINTE:

  • Persoana harnica, muncitoare si responsabila;
  • Nu este necesara experienta;

BENEFICII:

  • pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere ulterioara;

AMS Human Resources este una din principalele firme de recrutare din Oradea si Timisoara, cu peste 10 ani de experienta. Clientul nostru este o cafenea cu renume din Oradea, aflata in plina dezvoltare. Daca esti o persoana harnica, muncitoare si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, asteptam sa aplici acum!

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent