no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Autobip.ro · Iasi

#10085

Reprezentant vanzari

Cerinte:

  • minim studii medii cu diploma de bacalaureat sau studii superioare
  • cunoasterea programelor si platformelor de la furnizorii traditionali de piese auto
  • cunoasterea si operarea programelor si platformelor de identificare e pieselor

Responsabilitati operator comenzi online si magazin:

  • procesare pe calculator a comenzilor primite online sau prin telefon
  • identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
  • urmareste cresterea vanzarilor.
  • verificarea produselor dintr-o comanda
  • efectuarea disponibilitatii produselor dintr-o comanda
  • trimiterea comenzii catre furnizori
  • urmareste corectitudinea introducerii listelor de preturi

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent