no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
Work experience
from 3 years

Cautam pentru clientul nostru, o companie importanta pe piata de adezivi si sigilanti industriali utilizabili in industria incaltamintelor, constructiilor, automotive o persoana care sa ocupe postul de Reprezentant Vanzari!

Ne dorim ca profilul acestei persoane sa arate astfel:
- Studii superioare in domeniul tehnic;
- Experienta de 3-5 ani in vanzari de sigilanti carosari auto, componente / adezivi utilizabili in productia de mobila, incaltaminte, constructii;
- Persoana sociabila, punctuala si responsabila;
- Cunostinte operare PC;
- Disponibilitate pentru deplasari;

Asta deoarece printre responsabilitati se vor numara:
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor;
- Stabilirea si participarea la intalniri;
- Redactarea rapoartelor de intalniri;
- Oferirea de solutii tehnice.
- Deplasarea in zonele Bihor, Arad, Timis, Cluj, Satu Mare si Maramures.

Beneficiile oferite sunt:
- Masina de serviciu, laptop si telefon;
- Salariu avantajos;
- Tichete de masa si de vacanta;
- Prime de sarbatori: Craciun si Paste.

Daca considerati ca acest post vi se potriveste, asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa de email: larisa@ams-hr.ro sau puteti afla mai multe informatii la numarul: 0770 152 239!

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent