no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

GLC Romania · Bucuresti

#6982

Reprezentant vanzari

Cerinte:

- cunostiinte foarte bune (scris-vorbit) de limba engleza;
- atitudine pozitiva, spirit de echipa si placerea de a lucra cu clientii;
- bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala), planificare si organizare;
- seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
- proactiv, capabil sa gaseasca solutii, creativ, cu initiativa;
- dorinta de a acumula informatii noi si de a se dezvolta profesional - exista posibilitati reale de promovare;
- experienta in vanzari nu este necesara dar poate constitui un avantaj.

Responsabilitati:

- cautarea si identificarea potentialilor clienti in vederea contactarii acestora;
- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
- oferirea de informații relevante și corecte despre serviciile promovate;
- participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate;
- completarea rapoartelor periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic;
- atingerea obiectivelor de vanzari.

Beneficii:

- salariu de baza + comision + stimulente de performanta, concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa;
- contract individual de munca- durata nedeterminata;
- program de lucru full- time de luni pana vineri;
- training de specialitate ;
- atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
- clienți renumiți și proiecte frumoase;
- mediu de lucru modern si colectiv tanar.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent