no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Aneva Hr · Cluj-Napoca

#11909

Secretară

Descrierea jobului:

- Pregatirea și promovarea ofertelor companiei pe site-urile de specialitate

- Mentinerea unei relații eficiente cu clientii

- Realizarea activitatilor companiei

- Introducerea și scanarea documentelor în baza de date a companiei

- Dezvoltarea portofoliului de clienți ai companiei

- Redactarea de contracte și oferte de preț

- Relationarea cu clientii la telefon și prin email

- Folosirea unei aplicații interne pentru a putea oferi clientilor informații despre serviciile oferite

Candidatul ideal:

- Persoana sociabila, optimista și dinamica

- Spirit de lucru în echipa

- Cunoștiințe bune de limba engleza

- Cunostiinte bune de operare calculator (MS Office)

- Abilitati de organizare și de planificare

- Studii superioare în curs sau finalizate

Oferta se negociaza în cadrul interviului

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent