no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

WEEGREE · Belgium - Roeselare

#10224

Slefuitor

Salary: 10 EUR per hour

Work experience
from 3 years

Descrierea postului:

·         Slefuirea pieselor metalice a masinilor de epoca.

·         Slefuirea pieselor din alama, cupru, oțel, fier, zamak.

·         Atentie la inalta calitate a lucrărilor (munca cu piese de automobile unicat).

·         Munca in hala.

Cerinţe:

·         Min. 3 ani experienta de munca pe o pozitie similara.

·         Cunoașterea la nivel comunicativ uneia dintre limbile engleza sau franceza.

·         Capacitatea de a utiliza instrumente de slefuire.

·         Masina personala este un atuu.

·         Acuratețe și diligență în îndeplinirea sarcinilor.

·         Putere fizică si fara contraindicatii pentru munca pe acest post.

Va oferim:

·         Salariu atractiv 10 euro net/h

·         Munca pe o perioada lunga de timp.

·         Apartament gratuit, complet echipat.

·         Asigurare garantata.

·         Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.

·         Garantat 38 de ore de munca pe săptămână (posibilitatea de a lucra sâmbăta).

·         Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.

·         Haine de lucru si echipament pentru muncă

Informații suplimentare:

Data inceperii: cat mai curand posibil!

Persoanele interesate sa trimita CVul pe adresa de email j.nedelcov@weegree.com

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent