no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#9703

Specialist vanzari

Age
from 30 years old

Recrutare si selectie - identificam acei candidati care corespund cel mai bine profilului companiei si valorilor noastre.
Responsabilități:
• Desfășurare activități de prospectare și vânzare în domeniul asigurărilor de viață, sănătate și pensii private
• Respectarea tuturor standardelor agreate cu managerul direct și compania
• Oferirea de servicii de analiză și identificare a nevoilor financiare personale
Cerințe:
Varsta minima 30 ani;
• Studii superioare finalizate
• Bune abilități de comunicare și relaționare
• Personalitate sociabilă, serioasă, motivată și orientată către rezultate
• Experință în domeniul financiar și/sau al vânzărilor constituie un avantaj;
Oferta:
• Oportunitatea dezvoltării unei cariere de succes într-un domeniu complex
• Program de formare profesională și training-uri periodice
• Instrumente de suport în activitatea de vânzare
• Pachet atractiv de remunerare
Mai multe motive pentru a lucra împreună
Beneficii financiare unice;
Produse inovatoare, flexibile și diversificate, orientate către nevoile clienților;
Mediu deschis la diversitate și incluziune – capacitatea de a integra oameni din culturi organizaționale
diferite;
Posibilitatea echivalării nivelului de carieră în funcție de experiența profesională anterioară.
Selectia , prin aplicare CV.
Convinge-ne ca TU meriti postul !

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent