no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#13085

Stivuitorist

Work experience
from 1 years

Dorim sa angajam o persoana pe postul de Stivuitorist pentru o companie specializata in procesare, depozitare si distributie legume congelate si proaspete.

Care sunt responsabilitatile postului?
- Operarea stivuitorului in spatiul de productie si de pozitie;
- Respectarea ordinii si a disciplinei din spatiul de productie;
- Respectarea planului de curatenie si intretinere a stivuitorului;
- Mentinerea in bune conditii a stivuitorului.

Care sunt cerintele pentru ocuparea acestui post?
- Scoala profesionala / liceu;
- Experienta de minim 1-2 ani in domeniu;
- Atestat de stivuitorist;
- Cunostinte mecanice;
- Persoana disciplinata si onesta.

Care sunt beneficiile acestui post?
- Salariu motivant;
- Transport asigurat;
- Tichete cadou de Craciun si de Pasti.

Program de lucru: 8 ore pe zi /schimburi;

Sunteti intesati de acest post si considerati, de asemenea, ca intruniti calitatile necesare ocuparii lui? Daca da, ma puteti contacta la numarul de telefon 0787325524 sau la adresa denisa@ams-hr.ro.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent