no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Descrierea jobului

- Materialele folosite : otel, inox
- In cazul tevilor - dimensiuni mari si mici
- Proiecte pe lunga durata
- Detinere de autorizatie valabila (111,141,135/36) constituie avantaj
- Cel putin 3 ani de experienta ca si sudor
- Vorbirea limbii engleze la nivel comunicativ
- Capabil de a interpreta desenul tehnic

OFERTA noastra:

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Coordinare 24/7, si in limba romana, pentru orice intrebari si nelamuriri pe timpul sederii in Olanda
- Cazare avantajoasa cu camera proprie.
- Oferim si masina de servici Eastmen daca locul de munca se afla mai departe de acomodare (folosita si pentru uz personal)
- Cea mai avantajoasa asigurare medicala din Olanda, cu multe beneficii
- Contract de muncă cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata de timp.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent