no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

TELCO-PE SRL · Timisoara

#10001

Tehnician / inginer tehnic

Work experience
from 3 years

Cerinte:

  • studii superioare tehnice absolvite in domeniul electromecanic/electrotehnic
  • experienta minim 3 ani in actionari electrice, pneumatice
  • cunostinte in domeniul electronicii
  • constinte avansate de limba engleza sau germana

Responsabilitati:

  • programeaza, parametrizeaza si pune in functie linii industriale automatizate si asigura mentenanta acestora
  • urmareste optimizarea procesului de productie din punct de vedere tehnic pt.evitarea neconformitatilor, a timpului de reprelucrare si a timpilor morti.
  • intocmeste dosarul tehnic pe faze tehnologice pt.produsele noi si asigurara parametrii masinilor/utilajelor prevăzuti în documentaţia tehnica.

Beneficii:

  • angajarea direct pe firma noastra de productie
  • pachetul salarial se discuta in urma interviului
  • disponibilitate de a pleca la specializare / pregatire in Germania

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent