no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
Work experience
from 15 years

Angajam traducatori autorizati cu dubla specializare (2 limbi straine)

Despre Companie

Power Quality Tradox Srl are sediul social in Timisoara si ofera servicii de traduceri scrise si de interpretariat, precum si cursuri de limbi straine, avand o experienta in aceste domenii de peste 15 ani.

Responsabilitatile traducatorului:

- să efectueze traduceri specializate în domeniul economic, juridic, tehnic etc. si revizie traduceri pentru limbile și domeniul în care s-a specializat;

- să asigure executarea la timp a activităţilor;

- să își asume responsabilitatea 100% pentru traducerile făcute sau revizuite și să le legalizeze/supralegalizeze la notar, daca i se solicită acest lucru.

Cerinte

- studii superioare

- autorizatie valabila ca traducator emisa de Ministerul Justitiei/Culturii

-lucru in echipa, dorinta de perfectionare, respectare confidentialitate documente, atentie la detalii

-cunoasterea domeniului din care traduce si a limbajului de specialitate, dexteritate in folosirea surselor de documentare;

- experienta in activitatea de traduceri si interpretariat;

- persoana responsabila, ordonata si comunicativa;

- bune cunostinte de operare PC;

- perioada initiala de proba platita de 30 de zile;

- sustinere test traducere ambele limbi si interviu.

Se ofera:

-             Salariu atractiv (confidential);

-             CM;

CV- urile (cu poza recenta) pot fi trimise pe adresa powerqualitytradox@gmail.com

Vor fi contactati doar candidatii care indeplinesc cerintele postului.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent