no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Select Auto SRL · Baia Mare

#4274

Vinzator

Work experience
from 1 years

Cerinte:

-Minim studii medii;
-1-2 ani experienta in domeniu;
-Cunostinte utilizare PC;
-Excelente abilitati de comunicare, sociabilitate, politete, ambitie, deschidere la nou;
-Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva.

Responsabilitati:

- Asigura necesarul de marfa la raft;
- Aduce marfa din depozit;
- Ordoneaza rafturile pe categorii de produse si pe tipuri de produse;
- Expune marfuri intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor;
- Urmareste rafturile si asigura incarcarea lor cu marfa in functie de vanzare;
- Compara, sorteaza si verifica marfa;

- Realizeaza activitatea de vanzare ( atat din magazinul de prezentare cat si din magazinul online)

-Mentine curatenia in aria de vanzare, garderoba si spatiul de depozitare in timpul programului de lucru;

- Consiliaza clientii asupra produselor expuse;
- Incaseaza contravaloarea produselor vandute (casa de marcat - cash /card );
- Pregateste magazinul (pregateste marfa pentru a fi expusa si vanduta, receptioneaza si inventariaza marfa);
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Beneficii:

-Pachet salarial motivational
-Mediu de lucru placut si profesionist

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent