nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#1470

Agent turism

RESPONSABILITATI JOB:

- corespondenta cu clientii
- consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice
- particularizarea ofertei de servicii pentru fiecare potential client
- rezervarea serviciilor turistice solicitate
- urmarirea derularii actiunii turistice
- intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie

Cerinte

- absolvent studii superioare
- limba franceza si engleza la nivel avansat (citit, scris, vorbit); cunoasterea limbii germane constituie un avantaj
- utilizarea calculatorului – Word, Excel (la nivel de avansat), internet
- cunostinte de geografia Romaniei (localizare obiective turistice)
- constituie avantaj calificare ca agent de turism/ghid si experienta in domeniu
- constituie avantaj experienta in munca
- persoana deschisa, receptiva, organizata si serioasa
- prezenta placuta, amabilitate
- abilitati de comunicare (oral/scris)
- orientare asupra clientului
- capabil sa lucreze in echipa si/sau autonom
- capacitate buna de organizare
- disponibilitate la schimbare
- rezistenta la stress
- constituie un avantaj permis categoria B

Beneficii Oferite

  • bonuri masa
  • decontare transport local
  • in functie de disponibilitati masina de serviciu

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis