nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#11482

Angajam lucrator comercial

Salariu: 100 RON

Experienţa
de la 10 ani

AMS Human Resources cauta pentru unul din clienti, lucrator comercial pentru un lant de  supermarket.

Cerinte:

- competență profesională,

- persoană serioasă, responsabilă, amabilă, flexibilă, cu spirit de echipă şi rezistentă la stres.

Responsabilitati:

- acordarea de consultanță clienților în funcție de achizițiile pe care aceștia doresc să le facă în magazin;

- promovarea produselor din magazin;

- aranjarea produselor pe raft.

Beneficii:

-Salariu motivant

-Bonuri de masa                                                                                                                             -Prima prezenta 100 lei                                                                                                                  -Decont transport

-decont camin pentru studenti

AMS Human Resources este firma specializata in furnizarea de servicii de recrutare/selectie, cu peste 10 ani experienta. Clientul nostru este un important operator in domeniul retail modern cu cea mai mare extindere geografică din țară . Daca esti motivat si doresti un loc de munca pe termen lung, te asteptam sa aplici acum sau sa ne trimiti cv-ul tau pe una din adresele de pe site-ul nostru, cu titlul LUCRATOR COMERCIAL.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis