no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#11482

Angajam lucrator comercial

Salary: 100 RON

Work experience
from 10 years

AMS Human Resources cauta pentru unul din clienti, lucrator comercial pentru un lant de  supermarket.

Cerinte:

- competență profesională,

- persoană serioasă, responsabilă, amabilă, flexibilă, cu spirit de echipă şi rezistentă la stres.

Responsabilitati:

- acordarea de consultanță clienților în funcție de achizițiile pe care aceștia doresc să le facă în magazin;

- promovarea produselor din magazin;

- aranjarea produselor pe raft.

Beneficii:

-Salariu motivant

-Bonuri de masa                                                                                                                             -Prima prezenta 100 lei                                                                                                                  -Decont transport

-decont camin pentru studenti

AMS Human Resources este firma specializata in furnizarea de servicii de recrutare/selectie, cu peste 10 ani experienta. Clientul nostru este un important operator in domeniul retail modern cu cea mai mare extindere geografică din țară . Daca esti motivat si doresti un loc de munca pe termen lung, te asteptam sa aplici acum sau sa ne trimiti cv-ul tau pe una din adresele de pe site-ul nostru, cu titlul LUCRATOR COMERCIAL.

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent