nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

EBC Hr Solutions · Franța - Franta

#9722

Bucatari/ospatari franta

Experienţa
de la 3 ani

EBC recruteaza 2 BUCATARI si 2 OSPATARI pentru Franta.

Nu se percep comisioane.

BUCATAR

Responsabilități:

• Pregăteşte mâncărurile din reţetar în conformitate cu standardele în vigoare;

• Menţine standardele de păstrare şi depozitare a produselor, semipreparatelor şi preparatelor alimentare respectand normele igienico-sanitare;

• Păstrează în bune condiţii ustensilele şi aparatura.

Cerinte:

• Experientă minimum 3 ani;

• Limba Franceză – nivel conversational – condiție obligatorie;

• Calificare de bucătar;

• Capacitate de lucru in echipa.

OSPATAR

• Preluarea comenzilor;
• Realizarea activității de servire;
• Consilierea clienților conform preferințelor culinare;
• Întocmirea notei de plată.

Cerințe:
- Experienta minimum 2 ani pe acelasi post;
- Limba Franceză – nivel conversational – condiție obligatorie;
- Atitudine orientată către client;
- Abilități de comunicare.

OFERTA:
- Salariu fix + plata orelor suplimentare;
- Cazare și utilități asigurate;
- Asigurare medicală.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne trimita CV-ul la adresa contact@ebc-hr.ro sau sa sune la 0314-070-018.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis