nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Trenta Pizza · Bucuresti

#7854

Casiera pizzerie bucuresti sector 6

Descrierea postului

Noul nostru coleg trebuie sa fie dinamic, dornic de a lucra intr-o echipa tanara, motivant din perspectiva unui astfel de serviciu.
- responsabil, serios, si punctual;
- experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj;

Cerinte

- experienta in activitati comerciale vanzari, incasari/plati si customer service;
- operare PC (word, excel, mail);
- bune abilitati de organizare a timpului de lucru;
- spirit de echipa si de initiativa - orientat spre rezultate;
- comunicativ, flexibil, dinamic;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul motivant in acord cu volumul si calitatea muncii depuse;
Contract de munca.

Relatii la telefon: 0751309890 sau asteptam CV dvs pe adresa de email sergiu.cojocariu@trentapizza.ro

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis