nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#13245

Dispecer trasport international

Experienţa
de la 1 ani

Angajam dispecer transport international cu sau fara experienta pentru sediul companiei noastre din Bratislava, Slovacia.

Ce ne dorim de la tine:

- Limba engleza/limba italiana sau limba slovaca la nivel conversational;
- Cunoştinţe Microsoft Office si operare PC;
- Experienţă pe un post similar de minimum 1-2 ani;
- Bune abilităţi de comunicare, organizare şi lucru în echipă.

Responsabilitati:

- Verificarea si controlul timpilor de conducere si de odihna ai soferilor conform normelor interne;
- Urmarirea in timp real a pozitiei camioanelor pe ruta;
- Coordonarea si indrumarea soferilor.

Iti oferim:
- transport asigurat (si gratuit);
- cazare asigurata (si gratuita);
- posibilitate de promovare si dezvoltare in cadrul companiei.

Daca esti interesat sa faci parte din echipa noastra, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa de email a.caciularu@tnlogistika.ro

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis