no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#13245

Dispecer trasport international

Work experience
from 1 years

Angajam dispecer transport international cu sau fara experienta pentru sediul companiei noastre din Bratislava, Slovacia.

Ce ne dorim de la tine:

- Limba engleza/limba italiana sau limba slovaca la nivel conversational;
- Cunoştinţe Microsoft Office si operare PC;
- Experienţă pe un post similar de minimum 1-2 ani;
- Bune abilităţi de comunicare, organizare şi lucru în echipă.

Responsabilitati:

- Verificarea si controlul timpilor de conducere si de odihna ai soferilor conform normelor interne;
- Urmarirea in timp real a pozitiei camioanelor pe ruta;
- Coordonarea si indrumarea soferilor.

Iti oferim:
- transport asigurat (si gratuit);
- cazare asigurata (si gratuita);
- posibilitate de promovare si dezvoltare in cadrul companiei.

Daca esti interesat sa faci parte din echipa noastra, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa de email a.caciularu@tnlogistika.ro

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent