nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#10260

Reprezentanti vanzari b2b telecomunicatii & securitate

Candidatul ideal:

Promovarea si vânzarea serviciilor companiei
- Excelente abilitati de comunicare
- Foarte buna cunostere a tehnicilor de vânzare
- Orientare catre client si rezultate
- Rezistenta la stres
- Disponibilitate la scurte deplasari
- Experienta in domeniul telecomunicațiilor
- Atitudine pozitiva
- Cunostinte operare PC

Descrierea jobului:

Vânzarea de servicii si solutii de voce furnizate de catre companie
- prezinta si promoveaza produsele si serviciile furnizate de companie
- prospectarea pietei, identificarea de noi clienti si noi oportunitati
- mentinerea unei bune relatii cu clientii din portofoliu
- realizarea targetului lunar
- intocmirea rapoartelor zilnice/saptamanale si lunare
- salariu fix + comision foarte atractiv din vanzarile realizate
- mediu de lucru placut

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis