no jobs selected 0 jobs selected
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close
#10260

Reprezentanti vanzari b2b telecomunicatii & securitate

Candidatul ideal:

Promovarea si vânzarea serviciilor companiei
- Excelente abilitati de comunicare
- Foarte buna cunostere a tehnicilor de vânzare
- Orientare catre client si rezultate
- Rezistenta la stres
- Disponibilitate la scurte deplasari
- Experienta in domeniul telecomunicațiilor
- Atitudine pozitiva
- Cunostinte operare PC

Descrierea jobului:

Vânzarea de servicii si solutii de voce furnizate de catre companie
- prezinta si promoveaza produsele si serviciile furnizate de companie
- prospectarea pietei, identificarea de noi clienti si noi oportunitati
- mentinerea unei bune relatii cu clientii din portofoliu
- realizarea targetului lunar
- intocmirea rapoartelor zilnice/saptamanale si lunare
- salariu fix + comision foarte atractiv din vanzarile realizate
- mediu de lucru placut

Close [x] Send resume
This account is used by an employer
You have no resume.
Select a resume/CV

Your CV (resume) was sent