no resumes selected 0
Log in Register
Password: Forgot password?
Password:
Get password

Enter Close

Asistent manager - contabilitate

Tarca Emilia 32 years
Town / City Bucuresti
Desired salary from 1500 ron
Desired work Schedule Any
EXPERIENŢĂ PROFESIONALĂ

ASISTENT MARKETING
S.C TURN CONSTRUCTII SRL
01.02.2016 - prezent
Dezvoltarea si organizarea bazei de date a firmei
Contactarea potentialilor clienti pentru promovarea serviciilor firmei
Prezentarea si ofertarea serviciilor firmei
Dezvoltarea si implementarea strategiilor de marketing
Urmarirea si monitorizarea rezultatelor activitatilor de marketing
Consolidarea rapoartelor de informatii privind proiectele de marketing
Monitorizarea informatiilor de tip newsletter
Alte sarcini interne

RECEPTIONER – CASIER
( Alexandreea Club Fitness & Spa)
S.C Alex Com 94 Bucuresti S.R.L
09.2013 – 31.01.2016 (2 ani si 4 luni)
Responsabilitati : Preluarea si mentinerea relatiei cu clientii, asistenta in alegerea serviciilor potrivite pentru fiecare client in parte. Organizare evenimente sportive, promovarea brand-ului prin intermediul internetului, site-urilor sociale, posta electronica, flyere si promotii; inregistrare facturi, NIR-uri, corespondenta, redirectionare e-mail-uri/telefoane, aprovizionarea cu consumabile; relatia cu furnizorii,

RECEPTIONER - CASIER
S.C Centrul Medical Romar SRL, BUCURESTI
05.2012- 08.2012 (3 luni)
Responsabilitati : Preluarea si indrumarea clientilor, programari, incasari pt. servicii medicale, etc

ASISTENT MANAGER
S.C Turn Constructii SRL, BUCURESTI
02.2010 – 11.2011 (1 an, 9 luni)
Responsabilitati :
Contabilitate - cunostinte operare program SAGA, inregistrari facturi intrari si iesiri, registru de casa, balanta, bilant, depunere declaratii, operatiuni banci, incheiere contracte de munca, adeverinte, decizii, cunostinte program Revisal, etc.
Secretariat - corespondenta, redirectionare e-mail-uri/telefoane, fax-uri, stabilire intalniri, aprovizionarea cu consumabile; relatia cu furnizorii, intocmire oferte, devize,situatii de plata; rezervari: bilete de avion, hoteluri, restaurante etc ; Mentinerea relatiei cu clientii, etc.

EDUCAŢIE ŞI FORMARE -

- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE – Facultatea de Marketing
Absolvita in 2015
- Absolventa a Liceului „George Calinescu”, Profilul : real , specializarea : MATEMATICA – INFORMATICA , in anul 2011

APTITUDINI ŞI COMPETENŢE PERSONALE

- Spirit de observare foarte dezvoltat
- Capacitatea de a lua decizii in conditii de stres
- Organizare foarte buna a timpului si sarcinilor
- Abilitati de comunicare si relationare
- Abilitate de asimilare rapida a informatiilor si actualizare a cunostintelor
- Punctualitate
- Spirit de evaluare si imbunatatire
- Dorinta de autoperfectionare
- Capacitate de lucru in echipa
- Atitudine deschisa, optimista
- Orientare spre nou

Limba maternă - Romana
Limbi străine cunoscute - Engelza – vorbit + scris (nivel avansat)

Aptitudini şi competenţe profesionale

- Contabilitate clasica sau in programul SAGA
- Operatii casa de marcat si POS
- Cunostinte program BrillTech
- Cunostinte program Revisal
- Cunostinte Marketing si publicitate

Cunostinte PC
Windows, Internet Explorer, Word, Excel, Power point, Outlook, Photoshop, etc

Permis de conducere
Categoria B, obtinut in 29.03.2010

Phone number +40 761328294
E-mail emilia270@yahoo.com

Save as Word .doc

Your job vacancy sent